Firmy ksiegowe gdansk

Właściciele firm często poszukują programu komputerowego, który uwolni ich z monotonnej i czytającej godzina pracy przy zachowaniu dokumentacji księgowej i zestawieniach z urzędem skarbowy. Systemy księgowe spełniają wszystkie potrzeby bardzo oryginalnych odbiorców, łączy je jednak elastyczność i możliwość obsługi. Co niezmiernie istotne, są one dostosowane do obowiązujących przepisów i elastyczne na końcu, aby odpowiadały wymaganiom jak najszybszego grona użytkowników. Oferta skierowana jest zarówno do walut prowadzących pełną księgowość, kiedy i instytucji płacących się w całości księgi przychodów i rozchodów czyli na zasadzie podatku zryczałtowanego.

Enova księgowość ma całą gamę funkcji potrzebnych do dobrego prowadzenia księgi handlowej: od zarządzania planami kont, poprzez dekretację i księgowanie, dysponowanie rozrachunkami, po obsługę środków trwałych.

Enova jest układem bardzo otwartym w obsłudze, o nowoczesnym interfejsie zapewniającym najlepszą ergonomię i wygodę pracy. Dzięki intuicyjnemu kreatorowi systemu początek pracy z projektem nie sprawi problemów nawet mniej doświadczonym użytkownikom.

Ten układ w zestawieniu z pozostałymi zapewnia bardzo większą elastyczność. Oprócz pełnej funkcjonalności podstawowego systemu pozwala m.in. budować własne raporty i wydruki, na jedyny sposób opisywać zdarzenia gospodarcze, wykonywać analizy zapisów według różnorodnych części z użyciem tzw. pól własnych, czy i rozliczać rozrachunki w stawkach lub ewidencjonować je według własnych typów. Możliwa jest zarówno realizacja indywidualnych rozwiązań.

Podstawowe możliwości programu księgowego: prowadzenie KPiR lub ewidencji podatku zryczałtowanego; rejestrowanie i rozliczanie ewidencji VAT: zakupów, sprzedaży, rozliczenia metodą kasową, korekty VAT płatności, jakie nie były zapłacone w czasie; ewidencja środków trwałych, a także wartości niematerialnych i prawnych; standardowa obsługa wynagrodzeń; obsługa operacji kasowych gotówkowych i bezgotówkowych, raporty kasowe; wystawianie deklaracji ZUS i możliwość eksportu do Płatnika.