Krajalnica wielofunkcyjna

Prowadzisz mały problem gastronomiczny, restaurację, oraz może niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą łączą dwie strony: doskonała sytuację i dostępna cena? Krajalnica firmy Maga spełni Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest wypełniona przez naszego producenta, przez co do jej istotnej wartości nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na zajęciu". Jest całkiem łatwa w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim możliwości.

Krajalnica maga 612p to wynik, oddany do krojenia przede każdym nowego typie wędlin i ciała, ale z przeznaczeniem prawdopodobnie żyć wykorzystywany i do robienia plastrów z warzyw czy sera. Wychodzą spośród niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, także z zadowoleniem uzyskamy dzięki niej również niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, kiedy i niskie plastry mięsa, np. na grilla.

Multilan Active

Krajalnica jest żywa i niezwykle precyzyjna, a stosowanie jej - w cali bezpieczne. Każde elementy zostały dobrze zabezpieczone i skończone z tak trwałych, popularnych w sprzątaniu i konserwacji elementów. Krajalnica maga użytkowana zgodnie z załączoną instrukcją, spełnia wszelkie wyglądania i warunki sanitarne. Wszystek odcinek tego urządzenia, który stanowi pewną styczność z żywnością, jest wytworzony z faktów nierdzewnych.

Nie marzysz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie ma poważnej płyty dociskowej? Z modelem 612p zupełnie nie będziesz korzystał tegoż przedmiotu! To krajalnica, która właśnie dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując zamontowane w nią produkty do wartość i minimalizując jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po każdym czasie zaobserwujesz, iż nóż kroi mniej dokładnie, zawsze możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i wykonać danie do ostatniego, by znów służyło "jako nowe".