Program informatyczny po angielsku

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on założony w końcu usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest pobierany przez ponad osiem tysięcy naszych firm!

kasy fiskalne mobilne

Enova cierpi na wiele potrzeb tych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność kupi na wybranie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia działanie i ograniczanie możliwości systemu, dzięki czemu ważna przejść z naturalnej wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z siecią windows 7 i wyżej oraz zezwala na obsługę na tablecie. Inne dostępne możliwości to działalność na smartfonie pożądaj przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną kontrolę i wybieranie zadań. Operatorzy są przydzielani z zakresu aplikacji. Etap realizacji zadania pewno istnieć w dowolnej chwili zweryfikowany. Dzięki temu zapobiega się przestojów w aktywności i szukam zaginione dokumenty.

System enova jest sprzedawany w trzech rodzajach. 1. Standardowy zakup licencji - zatrzymuje się ona jakością klienta wraz z możliwością jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy posiadających z pomocy lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - cena jest wiązana w strukturze opłat abonamentowych za czerpanie z wybranych elementów systemu. Ciekawe wyjście dla średnich i średnich firm. 3. Dzierżawa sposobu i infrastruktury - całość usługi jest tworzona przez dostawcę. Elementy są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. Sposób jest przekonany do użytku natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, jakie nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest zbudowany przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została założona w 2002 roku także dzięki wykorzystaniu eksperckiej informacji oraz odpowiedniej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest kierowanie oprogramowania, które sprawia, że Przyjaciele i Klienci otrzymują najwyższą umiejętność w zastosowaniu technologii informacyjnych, niezbędną by osiągnąć sukces biznesowy. Nazwa jest zaangażowana społecznie i wzmacnia takie fundacje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".