Znajomosc rysunku technicznego po angielsku

Kiedy rozpoczynamy pracę z enova system, zawsze mamy teraz o nim jedne informacje oraz wyrobione zdanie. A gdy wtedy pozostaje z jakimś kolejnym badaniem, mamy kilka faz poznania. Poczynając od nieświadomej nieumiejętności, kiedy na ślepo staramy się dojść do punktu, błądząc w zakamarkach struktury, o której nie mamy pojęcia. Zachodzimy w coraz nowe sieci i uruchamiamy się w wąskie i naturalne zaułki.

Zbieranie wiedzy Kiedy dość się porozbijamy na ślepo i tworzymy rozpoznawać zagrożenia, cierpimy na okres świadomej nieumiejętności. Szukamy poradników lub nowego przewodnictwa. Zbieramy naukę i krok po kroku, staramy się dostarczać ją w życie. Bardzo delikatny etap. Ciągniemy się utartymi ścieżkami, razem z opisanymi wzorami. Pasmo niekończących się sukcesów. Ciągle kupujemy nową myśl oraz z okresu do momentu trwa próba zastosowania jej. Zaliczamy wpadki i znów trzeba powrócić do tutorialu. Czasem grzebać dość mocno w pogoni za informacją. Powtarzamy szczególnie te jedne błędy, zdobywamy poznania oraz wypuszczamy na dodatkowy etap. Przez ciągłe powtarzanie wpadamy w nudę i osiągamy nieświadomej umiejętności. Wszystko w tymże sezonie idzie gdy po maśle. Nasza myśl jest coraz popularniejsza. Nie boimy się dużych wyzwań. Bywa, że i odpowiednią radą możemy służyć maluczkim. Taka pewność w nas żyje. Lecz są takie obszary, białe plamy, gdzie nasza noga dotychczas nie stąpała. Obszary mistrzostwa zarezerwowane dla konkretnej umiejętności. Umiejętności w idealnej formie. Sztuce i pewności absolutnej. Tak są całe procesy poznawcze niezwiązane z naszymi umiejętnościami. Procesy, których nie wiąże się z żadną dziedziną.

Poznawanie struktur systemu Tak jeszcze się dzieje z organizmem. Jak wszą strukturę trzeba poznać. Trzeba zwiedzić miejsca oryginalne i te zwykłe też. Oraz gdy z każdego narzędzia nabawić się "odcisków". Plusem jest niewątpliwie to, że możemy tworzyć na wsparcie zespołu technicznego. Użyteczność systemu potwierdzana jest zazwyczaj nowymi wdrożeniami. O innowacyjności zaświadczają naoczni świadkowie. Niektórzy w euforii używają takich słów jak "rewolucja". Cokolwiek są na zasadzie, dowiemy się, biorąc organizm w mienie i stosując go, aż do uzyskania mistrzostwa.